Головна | Реєстрація | RSSПонеділок, 06.05.2024, 14:48

НВК "ЗНЗ І-ІІІст. - ДНЗ с.Костенів"

Методоб'єднання
  • Української мови та літератури
  • Іноземної мови та світової літератури
  • Фізичного виховання
  • Трудового навчання
  • Початкових класів та ДНЗ
  • Хімії та біології
  • Історії та географії
Мої статті [2]

Головна » Статті » Мої статті

Тиждень рідної мови у Костенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

На відзначення Дня української писемності та мови у Костенівській ЗОШ   І-ІІІ ступенів впродовж 10-14 листопада 2014 року  проводилися різноманітні тематичні заходи: учні малювали плакати і стінгазети, писали диктанти, вивчали вірші про рідну мову, самостійно створювали цікаві презентації. Результати своєї творчості школярі продемонстрували на підсумковому Святі рідної мови, яке відбулося 14 листопада.

У цей день вчителі та учні зібралися у кабінеті української мови, прикрашеному плакатами на мовну тематику, учнівськими малюнками. Святковий настрій присутнім створили тематична книжкова виставка та демонстрація перед початком заходу відеокліпу на пісню «Мова єдина».

Традиційно використовуючи мультимедійну техніку, учні 8 класу Марта Колич, Соломія Бурбулевич та Христина Шпат виступили із презентацією «9 листопада – День української писемності та мови». Цікаві повідомлення та презентацію «Фенікс української нації» підготували учні 10 класу Інна Гавінська та Надія Куніцка. Дев'ятикласниця Катерина Полякова продемонструвала присутнім презентацію про українські фразеологізми із елементами вікторини. Прикрасив свято виступ учнів початкових класів з інсценізацією «Легенда про Мову». Майстерними декламаторами виявили себе ведучі свята – десятикласниці Інна Гавінська та Ірина Кулеба. Виступи усіх учасників свята супроводжувалися вдячними оплесками глядачів.

На Святі рідної мови кожен з присутніх мав змогу дізнатися щось нове та цікаве, заглибитися у красу рідного поетичного слова, оскільки під час цього заходу відбувся ще й шкільний конкурс декламаторів віршів. У виконанні учнів 5-10 класів лунали поезії В.Самійленка, Янки Купали, М.Сингаївського, Л.Забашти, О.Головка, О.Яворської. Та перемогу у поетичному конкурсі здобув авторський вірш «Голос тисячоліть» учнів 8 класу Марти Колич і Соломії Бурбулевич у виконанні останньої.

Підсумки

шкільного конкурсу декламаторів поезії про мову

Гран-прі конкурсу - Бурбулевич Соломія (авторська поезія)

Перше місце - Куніцка Надія

Друге місце - Когут Андрій, Плетеницька Тетяна

Третє місце - Юськів Лілія, Боренько Тетяна, Костів Марія, Шпат Христина,  Полякова Катерина.

Нагородження дипломами і солодкими призами переможців та учасників конкурсу декламаторів поезії та конкурсу малюнків провів 17 листопада на загальношкільній лінійці директор Костенівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів С.М.Гавінський.

Категорія: Мої статті | Додав: Oleha (30.11.2014)
Переглядів: 337 | Рейтинг: 0.0/0

Бутрий Олег 2024